do Maroka

země máty, hor a nekonečné Sahary

Zobrazují se příspěvky se štítkemcukr. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemcukr. Zobrazit všechny příspěvky

středa 8. července 2015

Maroko podle Marokánce

Večer před odletem jsem vedl zajímavou diskuzi s Ahmedem, majitelem surf hostelu. A o čem jsme si povídali?

Další informace »
Vystavil Sentinel v 1:15 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu
Štítky: cukr, Maroko, obchod, zuby, život
Starší příspěvky Domovská stránka
Zobrazit verzi pro mobily
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

Zážitky chronologicky

  • ▼  2015 (24)
    • ▼  července (8)
      • ▼  8 (2)
        • Are you Czech? We are Czech!
        • Maroko podle Marokánce
      • ►  7 (1)
      • ►  4 (1)
      • ►  3 (1)
      • ►  2 (1)
      • ►  1 (2)
    • ►  června (16)
      • ►  30 (1)
      • ►  28 (1)
      • ►  26 (2)
      • ►  25 (1)
      • ►  24 (1)
      • ►  22 (1)
      • ►  21 (3)
      • ►  20 (2)
      • ►  19 (1)
      • ►  18 (3)

Může vás zajímat

  • KecAll.cz
  • Na Azory
  • Do Guatemaly
  • Do Mongolska
  • Do Thajska
  • Na Surf
  • Na běžky
  • Na vodu
  • Pod hladinu
Motiv Okno s výhledem. Používá technologii služby Blogger.