Zobrazují se příspěvky se štítkemLegzira. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemLegzira. Zobrazit všechny příspěvky

pátek 3. července 2015

Odjet či neodjet, toť otázka ...

Noční autobus do Sidi Ifni má dvě velké noční zastávky na jídlo a modlení v rámci ramadánu, což by nebylo ani tak zvláštní, ale business je prostě všude ramadán, neramadán. Na benzínce si hromadně dáváme speciální "ramadán menu", což je vlastně i jediné co lze v bistru koupit. Nebylo by to tak špatné, kdyby to nebylo menu snídaňové s jakousi kroupovou kaší bez chuti a zápachu. Pro místní po celodenním hladovění zcela jistě výživné první jídlo dne a k snídani asi super ve smyslu "good protein for you, máj frend", ale pro nás na večeři žádná pecka.